עוד התקדמות: חוק המטרו עבר בוועדה למיזמי תשתית לאומיים!

קרקע בראשון לציון החל מ-189,000ש"ח

30% מהמתחמים סביב המטרו יוקצו לדיור בר השגה

לתפוס את הרכבת בזמן - חוק המטרו

עוד התקדמות: חוק המטרו עבר בוועדה למיזמי תשתית לאומיים

החוק שאושר דומה מאוד להצעה שהגישה הממשלה לוועדה, והוא מסדיר את עבודת וסמכות רשות המטרו והמועצה המאסדרת למטרו, שיעבור ב-24 רשויות מרחובות ועד רעננה ויכלול כ-109 תחנות 30% מהמתחמים סביב המטרו יוקצו לדיור בר השגה.

 

ערך הקרקע עלה ב-282% בעשור האחרון

המגמה הנוכחית בתחום
השקעה בקרקעות

לדברי יו”ר לשכת שמאי מקרקעין חיים מסילתי, “עליית המחירים בדירות הגדולות איננה מפתיעה על רקע משבר הקורונה.

בשנה האחרונה על רקע השהייה הממושכת בבתים, רוכשי הדירות הבינו את החשיבות של מרחב המחייה בתוך יחידות המגורים, והביקושים לדירות הגדולות קפצו בחדות ואיתם גם המחירים.

 

אוכלוסיית ישראל
מכפילה את עצמה

עתיד הקרקע - מסתמכים על עובדות

מנתוני הלמ"ס עולה כי אוכלוסיית ישראל צפויה לגדול בצורה משמעותית ועל כן הביקושים לדירות מגורים יישארו קשיחים. לצד הביקושים הקשיחים המדינה לא מוציאה די מכרזים לשיווק קרקעות מה שגורם להיעדר היצע ועליית המחירים. על כן, השקעה בקרקע אשר עשויה בעתיד להניב זכות לדירת מגורים הינה השקעה בעלת פוטנציאל גבוה ביותר.

כל הפרוייקטים

צפון גדרה

גדרה המאושרת

פרימן ראשון לציון

אשדוד המשולש החקלאי

4 / 1

קרקע כמשאב מתכלה

רוכשים קרקע למגורים ומזניקים רווחים

מחירי הדירות בראשון לציון עלו בשנת 2020 ב-12% בממוצע, ומחיר דירה ממוצעת עומד על כ-1.996 מיליון שקל – כך עולה מניתוח נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שבוצע בלשכת שמאי המקרקעין.

העיר מדורגת במקום הרביעי מבחינת עליות המחירים מבין הערים הגדולות. כמות העסקאות צנחה בכ-36% והסתכמה ב-496 ברבעון הרביעי של השנה לעומת הרבעון המקביל ב-2019.

מה שהוביל לעלייה של 51% במחירי הדירות בראשון לציון בעשור האחרון! עליית המחירים בראשון לציון היא מעל הממוצע הארצי שעומד על 47%. בהשקעה של החל מ 280,000 ₪ בלבד גם אתם יכולים להיות בעלים של קרקע בראשון לציון ולהינות מעליית המחירים, עם אפשרויות לתנאי תשלום נוחים.

קצת עלינו

קבוצת נסדור

קבוצת נסדור היא הזרוע השיווקית של שתי חברות ותיקות בתחום הנדל"ן בישראל, הפועלות בתחומים כגון שינוי ייעוד, השבחה, ייזום ובניית פרויקטים. הקבוצה שומרת על שיתוף פעולה עם משרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום הנדל"ן – פישר-בכר-חן וגינדי-כספי.

אנחנו מאמינים שההשקעה בראשון לציון, מאפשרת גם למי שאין לו הרבה כסף, להשקיע כיום סכום קטן וליהנות בעוד מספר שנים מרווח גדול. זו בדיוק קפיצת המדרגה שמשפחות רבות מחכות לה, זו שתאפשר להן להגדיל את ההון העצמי באופן משמעותי, לאחר שהמתינו בסבלנות שההשקעה תבשיל.

צור קשר

השאירו פרטים